Blogs

Nē blaugznām

Bieži saņemam jautājumus par blaugznām - Jā, arī dzīvniekiem, tāpat kā cilvēkiem, mēdz būt blaugznas, kas nereti vērojamas kopā ar niezi un ādas iekaisumu.

Cēloņi, kādēļ tās rodas, ir dažādi - stress, nekvalitatīva pārtika, klimats, apkārtējās vides kairinājums un arī neatbilstošu kopšanas produktu izmantošana.

Ja novēro savam mīlulim blaugznas, pirmais solis ir noskaidrot, kāds ir to rašanās iemesls.

Būtiski, ka blaugznas ir lieliska augsne mikroorganismiem. Ja netiek veiktas nekādas preventīvas darbības to novēršanai, rodas labvēlīgi apstākļi, lai pastiprināti veidotos arvien jaunas blaugznas.

 

Svarīga ir atbilstoša dzīvnieka kopšana, gan situācijās, kad novērojamas blaugznas, gan arī lai tās neveidotos.

  1. Regulāri ķemmē mīluļa apmatojumu.
  2. Dzīvnieka mazgāšanai izvēlies produktu ar pielāgotu pH līmeni. Nekādā gadījumā neizmanto cilvēka galvas ādas kopšanai paredzētos pretblaugznu šampūnus.
  3. Pievērs uzmanību izmantoto kopšanas produktu sastāvam - izvairies no produktu izmantošanas, kas satur kairinošas vielas.
  4. Vienmēr rūpīgi izskalo dzīvnieka apmatojumu pēc šampūna lietošanas.
  5. Pārliecinies, vai dzīvnieka pašreizējais uzturs ir sabalansēts un tiek uzņemtas visas nepieciešamās barības vielas.

Seko līdz sava mīluļa ādas stāvoklim un rūpējies par tā labsajūtu!

Dalīties:

Vairāk

Dabīgs suņa kopšanas rituāls Lasīt vairāk

Dabīgs suņa kopšanas rituāls

Arvien biežāk savā ikdienā izvēlamies lietot kvalitatīvus un dabīgus produktus – uzturā, skaistumkopšanā un saimniecībā. PURUS.PET atgādina, ka svarīgi arī sniegt labāko un kvalitatīvāko mūsu četrkājainajiem ģimenes locekļiem – suņiem!

Kāpēc trenēt savu suni? Lasīt vairāk

Kāpēc trenēt savu suni?

Ir daudzi cilvēki, kuri nespēj iedomāties savu dzīvi bez četrkājainajiem, uzticamajiem draugiem. Suņa beznosacījuma mīlestību varētu vērtēt kā vienu no cilvēka dzīves lielākajām dāvanām, tieši tāpēc suņu saimniekiem jārūpejas par to, lai to mīluļi justos labi, ērti un piemēroti šajā pasaulē