Mājas lapas lietošanas noteikumi

Vispārīgi

Šie tīmekļa vietnes lietošanas noteikumi (turpmāk – Lietošanas noteikumi) ir piemērojami SIA “PURUS.PET”, reģ.Nr. 43603083550, tīmekļa vietnei: https://www.puruspet.com

Uzsākot Mājas lapas lietošanu, izmantojot tajā norādīto informāciju vai ar tās starpniecību sniegto informāciju, Jūs piekrītat ievērot šos Lietošanas noteikumus. 

Informācijas raksturs

Visai Mājas lapā ievietotajai informācijai, neatkarīgi no tās satura vai formas, ir tikai informatīvs raksturs, ja vien nav norādīts pretējais. Tīmekļa vietnē sniegtās informācijas mērķis ir informēt tās apmeklētājus par SIA “PURUS.PET” piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem un to lietošanas noteikumiem. SIA “PURUS.PET” negarantē, ka Mājas lapā ietvertā informācija vienmēr ir precīza un pilnīga un SIA “PURUS.PET” ir tiesības jebkurā brīdī bez brīdinājuma mainīt, izņemt vai grozīt Mājas lapā ietverto informāciju.

SIA “PURUS.PET” tīmekļa vietnē izklāstītā informācija ir iegūta no avotiem, kurus SIA “PURUS.PET” uzskata par uzticamiem. SIA “PURUS.PET” neuzņemas atbildību par tehniskām kļūdām, kas var rasties funkcionālo risinājumu izmantošanas laikā.

Privātums

PURUS.PET neizmanto un nedalās ar iegūto informāciju, kuru Jūs sniedzat tiešsaistē, bez tiesiska pamata. PURUS PET pienākums ir likumā noteiktajos gadījumos izpaust personas datus valsts un pašvaldību amatpersonām. Mēs būsim spiesti atklāt patērētāja personīgo informāciju, kad to pieprasa tiesību akti.

PURUS.PET var apstrādāt Jūsu personas datus apkopotā veidā statistikas vajadzībām, lai analizētu un uzlabotu sniegtos pakalpojumus un produktus.

Informācija, kas saistīta ar sīkdatņu (angļu val. “cookies”) izmantošanu, pieejama Privātuma Politikā.

PURUS PET kontaktinformācija:

SIA PURUS PET, Dobeles šoseja 45,

Jelgava, Latvija, LV-3007, tālr: 26308507, e-pasts: info@purus.pet

Jaunumu saņēmējs 

Piekrītot saņemt jaunumus e-pastā, Jūs piekrītat, ka PURUS PET uz Jūsu noradīto e-pasta adresi nosūta komerciālus paziņojumus, piemēram, Preču akcijas un īpašos piedāvājumus.

Jūsu personas datus, kas saistās ar komerciālu paziņojumu nosūtīšanu, apstrādā tikai PURUS PET un mūsu sadarbības partneri, kas nodrošina IT struktūras un e-pastu nosūtīšanas platformas. Sadarbības partneriem tiek nodots minimālais nepieciešamais personas datu apjoms.

Jūsu personas dati šā mērķa ietvaros tiek apstrādāti līdz brīdim, kad Jūs atsauksiet savu piekrišanu komerciālu paziņojumu saņemšanai vai atteiksieties no komerciālu paziņojumu saņemšanas. Informācija par piekrišanas atsaukumu vai atteikumu tiks saglabāta, lai pienācīgi izpildītu Jūsu pieprasījumu nesūtīt komerciālus paziņojumus.

PURUS PET pārtrauc komerciālo paziņojumu sūtīšanu, tiklīdz tiek apstrādāts Jūsu pieprasījums.

Atsauksmes

Atstājot atsauksmi par Preci, Jūs piekrītat, ka Jūsu vārds, Precei piešķirtais novērtējums un atstātā atsauksme tiek publicēta Mājas lapā.

Iepriekš minētie personas dati tiek apstrādāti ar mērķi publicēt atsauksmi Mājas lapā un uzlabot PURUS PET sniegto pakalpojumu un produktu kvalitāti. Mājas lapā publicētās atsauksmes tiek dzēstas tikai gadījumā, ja konkrētais produkts vairs netiek piedāvāts.

Jūsu personas datus, kas saistās ar atsauksmju publicēšanu, apstrādā tikai PURUS PET un mūsu sadarbības partneri, kas nodrošina IT struktūras. Sadarbības partneriem tiek nodots minimālais nepieciešamais personas datu apjoms.

 

Ja Jums rodas neskaidrības, mēs labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.