Blogs

Suņa ādas PH līmenis

Suņa un cilvēka ādas dabīgais pH līmenis ievērojami atšķiras. Cilvēka ādas pH ir robežās no 5 - 5,5, bet sunim ap pH 7. Savam mīlulim vienmēr izvēlies kopšanas produktu ar sabalansētu pH līmeni, lai neizraisītu dzīvnieka ādas kairinājumu

  • nekad nelieto cilvēkiem paredzētus šampūnus savam mājdzīvniekam. Mazgājot suni ar cilvēkam paredzētu līdzekli, tiek noārdīta ādas dabīgā aizsargbarjera un radīts ādas kairinājums;
  • suņa epidermas slānis ir ļoti plāns un var tikt viegli noārdīts, lietojot neatbilstošus kopšanas līdzekļus;
  • izvairies no neapdomīgas eksperimentēšanas mājas apstākļos, mazgājot savu mīluli ar pašgatavotu šampūnu, kas satur etiķi, sodu, bērniem paredzētus kopšanas līdzekļus vai trauku līdzekli, ja vien neesi pilnīgi pārliecināts, ka izmantotais produkts ir pH sabalansēts un lietošanai drošs. Ļoti bāziski produkti var nodarīt tikpat lielu kaitējumu mājdzīvniekam kā skābu produktu lietošana.

Rūpējies gudri!
Dalīties:

Vairāk

Vai esi pievēris uzmanbu tam, ar kādu šampūnu izvēlies mazgāt savu suni? Lasīt vairāk

Vai esi pievēris uzmanbu tam, ar kādu šampūnu izvēlies mazgāt savu suni?

Cilvēku prakses savu astaino mīluļu mazgāšanā ir ļoti dažādas. Tomēr nereti dzīvnieciņa pašsajūtu, ādas veselību un spalvas struktūru var negatīvi ietekmēt nepārdomātu mazgāšanas līdzekļu izmantošana pat tad, kad aiz lielas mīlestības vēlies, lai tavs četrkājainais draugs ir tīrs un laimīgs!

Dabīgs suņa kopšanas rituāls Lasīt vairāk

Dabīgs suņa kopšanas rituāls

Arvien biežāk savā ikdienā izvēlamies lietot kvalitatīvus un dabīgus produktus – uzturā, skaistumkopšanā un saimniecībā. PURUS.PET atgādina, ka svarīgi arī sniegt labāko un kvalitatīvāko mūsu četrkājainajiem ģimenes locekļiem – suņiem!